Ola & Grzegorz... życie miodem płynące

Tym razem mam przyjemność zaprezentować Wam do obejrzenie fotoreportażu z ceremonii i wesela Aleksandry oraz Grzegorza. Przygotowania do wesela odbyły się u rodziców w których życie płynie "na słodko". Na słodko bo rodziny specjalizują się w produkcji miodu. Panna młoda zakładała welon w Pasiece "Wrzos" w Przybiernowie a Pan Młody ubierał garnitur w pasiece o nazwie "Pasieka" :) w Ostromicach. Ceremonia zaślubin odbyła się w Przybiernowie w Kościele parafialnym pw Wniebowzięcia NMP. Kościół wzniesiony w II poł. XV w. z kamienia polnego i cegły, późnogotycki z drewnianą wieżą.

Bez cienia wątpliwości mogę powiedzieć, że była to uroczystość, która bardzo, bardzo długo pozostanie w pamięci. Nie tylko w mojej ale również w pamięci zaproszonych i bawiących się gości oraz nowożeńców. Wesołą atmosferę, rozpoczęło ogromne poczucie humoru księdza, który podczas pięknego kazania, nawiązując do pasji rodzin, rozbawił wszystkich do łez. Łzy były również później - łzy wzrószenia. Po ceremoni, przejeżdzając przez multum bram utworzonych z fantazją przez sąsiadów, kolumna młodych oraz gości, dotarła do sali weselnej w Ostromicach.

Zabawa była wyśmienita, lepiej być nie mogło. Można było pozazdrościć Państwu Młodym takiej atmosfery. Mógłbym podsumować wszystko jednym zdaniem - Mega sympatyczna i wesoła para a do tego swojscy rodzice z obu stron. Szczęścia i pomyślności życzy Kuba. Zachęcam do obejrzenia reportażu.

przejdź do:

[poczekaj na zdjęcia]

Ola & Grzegorz
przejdź do:

Kontakt

Chcesz mieć piękne, nowoczesne zdjęcia? Idealną pamiątkę lub przezent na całe życie...
- Dobrze trafił-es/aś, Szczecin oraz okolice są pełne pieknych, magicznych miejsc.
Umów się na profesjonalną sesje, będzie to Twój najlepszy wybór!

Zadzwoń:+ 48 513131353
lub napisz do mnie:cubajduk@gmail.com